NİĞDE İL MEM ARGE

ÖDÜLLÜ İŞ FİKRİ YARIŞMASI

NiTSO öncülüğünde ve NiTSO bünyesinde faaliyet gösteren Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları’nın desteği ile Ödüllü İş Fikri Proje Yarışması; “Kır kabuğunu   bir fikir  de sen  bul 3” Girişimcilik Yarışması Başlıyor!   Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ta desteklediğimiz bu projenin, lise ve lise dengi okullarda uygulanması  ve  bölgemizdeki  değerlerin  ve  iş  fırsatlarının keşfedilmesi  amacıyla öğrencilerimizin  yarışmaya teşviki  önem arz etmektedir.
ÖDÜLLÜ İŞ FİKRİ YARIŞMASI

Kır Kabuğunu Bir Fikir de Sen Bul 3” yarışması  hem 18 yaş ve üzeri gerçek kişiler için hem de lise ve dengi düzeyde öğrenim gören öğrenciler için olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Birinci kategoriyi kapsayan 18 yaş ve üzeri gerçek kişiler için yarışmada ilk etapta ilk on belirlenecek ve sözlü mülakata çağrılacaktır. Sözlü mülakat sonunda ilk üçe kalan yarışmacılar belirlenecektir. 18 yaş ve üzeri gerçek kişileri kapsayan birinci kategoride; birinciye 8.000 TL, ikinciye 5.000 TL, üçüncüye 3.000 TL para ödülü verilecektir. Para ödülünün yanı sıra ilk üçte yer alan yarışmacılara iş fikirlerini hayata geçirmeleri koşuluyla NiTSO’nun yayınlarında ücretsiz reklam yayınlama ve gelecekte açılması planlanan ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ kursuna ön elemesiz katılma hakkı verilecektir.

Genç ve yaratıcı beyinlerin girişimci potansiyeli yüksek, kaliteli projeler ortaya koymalarını hedefleyen ikinci kategoride ise, mülakat yapılmaksızın ilk üçe kalan yarışmacılar belirlenecektir. Ödül olarak birinciye notebook, ikinciye tablet pc, üçüncüye IPod müzik çalar verilecektir.

Başvurular 9 Kasım 2015 Pazartesi günü başlayacak ve 31 Aralık 2015 Perşembe günü saat 17.00’de sona erecektir.

Ödüllü iş fikri proje yarışmasına katılmak isteyenlerin yapmaları gereken, en iyi iş fikrini bulmak ve başvuru formunu doldurmak.

Başvuru formu/koşulları ve daha fazla bilgi için iletişim adresi:

Adres: Niğde Ticaret ve Sanayi Odası

Bankalar Caddesi No:17 Merkez/ NİĞDE

e-mail:www.nitso.org.tr

Tel: 0 388 233 55 01 Fax: 0 388 233 55 00


Niğde MEM Ar-Ge Tel: 0388 232 32 72 - 141

Yukarı Kayabaşı Mah. Dışarı Cami Sk. No 9 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272-141

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.