NİĞDE İL MEM ARGE

ÖĞRENCİLER AB’Yİ ÖĞRENİYOR PROJESİ YARIŞMA DUYURUSU

Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi  2015-2016 eğitim öğretim yılında  ülke genelinde  olmak  üzere  ilimiz  bazında da müdürlüğümüze  bağlı  ortaokul  ve  lise düzeyinde  okullarımızda  duyuruya çıkmıştır.
ÖĞRENCİLER  AB’Yİ ÖĞRENİYOR PROJESİ YARIŞMA  DUYURUSU

Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi  2015-2016 eğitim öğretim yılında  ülke genelinde  olmak  üzere  ilimiz  bazında da müdürlüğümüze  bağlı  ortaokul  ve  lise düzeyinde  okullarımızda  duyuruya çıkmıştır. Resim,slogan ve öykü  yazma dallarında  gerçekleştirilecek  yarışmalar ve  ödülleri  hakkında detaylı bilgiyi  http://abyiogren.meb.gov.tr/ adresinden edinebilirsiniz. Ayrıca  Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge sitesinde (http://nigdearge.meb.gov.tr) Erasmus+  Projeleri  uygulama konuları, Avrupa Birliği süreçleri  ve  okullarımızda kurulan  AB kulüplerinde kullanmaya müsait sunum ve  dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Bu yarışmaya ön hazırlık olarak Yunus Emre Anadolu Lisesi AB Kulubu  güzel bir  çalışmayla kendini gösterdi. Okulda  düzenlediği  sergiyle , öğrencilerle  yemek hazırlama gibi faaliyetlerle  ve  diğer  kültür  ve  yaşamlara  saygı  kapsamında bilgilendirme çalışmalarıyla öğrencileri  AB Erasmus+ projelerini  en güzel ve faydalı bir şekilde  hazırlayıp uygulamaya teşvik ettikleri için  bütün öğretmen ve idarecilere teşekkür ediyoruz. Dileriz ki ;bu  faydalı  faaliyet ve çalışmalar  diğer okullarımızda da artarak  uygulanır ve öğrencilerimiz eğitimde sınırlarını genişletirler.

"Avrupa Birliği Mali Desteği ve Proje Fırsatları" sunusu için tıklayınız.

"AB Genişleme Politikası ve Türkiye ile Katılım Müzakereleri Süreci" sunusu için tıklayınız.

17-12-201517-12-201517-12-201517-12-2015Yukarı Kayabaşı Mah. Dışarı Cami Sk. No 9 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272-141

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.