Projeler

Proje: GÖNÜLDEN KAHVE

Proje Türü YEREL PROJELER
Proje Alt Türü YEREL PROJELER
Proje Adı GÖNÜLDEN KAHVE
Proje Açıklaması Ufak bir yardım insanlar ile dostluğu ve muhabbeti arttırır. Yapılan iyilikler, sevgi dolu muhabbetler kırk yıl geçsede unutulmaz. Çünkü içinde cana yakınlık, doğallık ve samimi duygular vardır. "Gönülden Kahve"’Projesi adı altında sevgili velilerimize kahve ve kahve fincanı hediye ederek evlerine konuk oluyoruz. Kahvelerimizi yudumlarken velilerimizle gönülden gönüle köprüler kuruyoruz.
Proje Amacı İşlerinin yoğunluğu ve zaman yetersizliği bahane edilerek öğrencilerine yeteri kadar vakit ayıramayan, öğrencilerinin takibini yeteri kadar yapamayan veya bunu ikinci plana iten velilerin evlerinde ziyaret edilerek;Eğitimde kaliteyi arttırmak, tespit edilen olumsuzluklar varsa velilerle birlikte çözmek ve girişimde bulunmak, öğrenciyi daha iyi tanıyıp ona göre yaklaşım sergilemek amacıyla ziyaretlerde kahve veya çay dışında ikramın kabul edilmediği, önceden randevu ile ziyaretlerin gerçekleştiği bir proje.
Projeyi Yürüten Kurum(lar)
Kurum adıProjedeki Rolü
Ulukışla Atatürk İlkokulu Proje Koordinatörü
Başlangıç Tarihi 2016-02-12
Bitiş Tarihi 2016-06-03
Hedeflenen / Gerçekleşen Proje Çıktıları 1-Bu sayede öğrencilerimizi aile ortamları yerinde değerlendirildi 2-Başarılı ve başarısız öğrencilerimizin motivasyonu artırılarak, aile içerisinde öğrenciye yönelik takdir duygusu geliştirildi 3-Okul olarak kendilerine ve öğrencilerine değer verdiğimizi hissettirerek, velilerimizin okulumuza bakış açısını olumlu yönde değiştirebilme imkanı sağladık.
Projenin Kurumdaki Sorumlusu SELÇİN ATLI
Projenin Uygulandığı Yer
Proje Bütçesi 200 TRY

© 2017-2018 Niğde İl MEM Ar-Ge