Projeler

Proje: Wishes for 2018/ 2018 için dilekler

Proje Türü eTwinning
Proje Alt Türü Avrupa Çalışmaları
Proje Adı Wishes for 2018/ 2018 için dilekler
Proje Açıklaması Bu projede, gençlerin 2018'e yönelik isteklerini keşfetmeyi düşünüyoruz. Gençler önümüzdeki yıl ne istiyor? Başkaları için bir şeyler isterler mi? Kendileri için bir şeyler mi istiyorlar? Dilekleri daha materyalist veya manevi bir nitelik taşıyor mu? İstekler mümkün mü veya imkansız mı?
Proje Amacı öğrencilerin farklı kültürleri tanıması, yabancı dil gelişimlerini sürdürebilmesi, yazılı ve sözel ifade becerilerini geliştirmesi
Projeyi Yürüten Kurum(lar)
Kurum adıProjedeki Rolü
Gümüşler Şehit Nail Akdoğan Ortaokulu Proje Ortağı
Başlangıç Tarihi 2017-12-04
Bitiş Tarihi 2018-07-04
Hedeflenen / Gerçekleşen Proje Çıktıları Her öğrenci, 2018 yılına yönelik arzusuyla bir cümle / paragraf oluşturuyor. Buradaki amaç, gelecekte nelere dikkat etmesi gerektiğini bilmektir. İsteklerinizi site padlet.com ile oluşturabilirsiniz. Adresinden padlet bağlantısını ekleyiniz https://goo.gl/forms/5TqQjkHUclgbmxiv1 doğru bağlantıyı takılı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cl88gwZHzDX_feCiR1IKRZD13N_jvpOCxerH81yWpMY/editsp=sharing Her öğrenci, okulunu niye sevdiğini anlatan bir cümle / paragraf hazırlar. Burada amaç, öğrencilerin hayatlarında halihazırda iyi ve hoş olanı tanımlamalarıdır. Bu bilgi ile padleti site padlet.com ile oluşturabilirsiniz. Lütfen bağlantınızı https://goo.gl/forms/c33DVRyRskdGyHaU2 adresinde ekleyin. Bağlantıyı https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jKsu7CNgUVzKwcJA_8-J8_L6woB00UOrZ1v0J_EFlOE/editsp=sharing adresinden doğru bir şekilde ekleyip eklemediğinizi kontrol edebilirsiniz.
Projenin Kurumdaki Sorumlusu ramazan koyuncu, ayşe tunç öcal
Projenin Uygulandığı Yer
Proje Bütçesi 0 TRY

© 2017-2018 Niğde İl MEM Ar-Ge